Bilişim Akademi

Özgür ve güçlü olmak, en iyiyi düşleyip yapmak için
İNCELE

Şimdi bilişimAkademi zamanı.

Bilişim AŞ kurulduğu günden beri, aynı zamanda bir okul olma özelliğini hiç kaybetmedi.
Devamı

Bilişim Akademi'de Teknoloji Eğitimleri Sürüyor.

Bilişim teknikbilimindeki yenilikler baş döndürücü hızla sürerken, pazara daha nitelikli yazılım ürünlerini, daha hızlı biçimde sunabilmek yaşamcıl öneme sahip. Bu bağlamda yeni yazılım geliştirme ortamlarının sunduğu olanaklar, takım çalışmasını, test işlemlerini, versiyon yönetimini yazılım uzmanlarının daha kolay biçimde yapabilmelerini sağlıyor.

Bilişim Aş'nin yazılım geliştirme uzmanları bir yandan kalite yönetim sistemleri kapsamında ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretim yapmak için yöntemlerini ve kullandıkları araçları güncelliyor, bir yandan da teknolojik gelişmeleri yakından izliyor ve yeniliklerden yararlanarak yarışta öne geçmek için çalışıyorlar. 

Jira ile bütünleşik çalışan versiyon kontrol aracının (Git) eğitimine katılan Bilişim AŞ'nin genç mühendislerine çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.

Sonbaharda bilişimERP Eğitimi

ERP gerçekleştirme projelerinde danışmanlık hizmetinin önemi, diğer yazılım projelerine oranla çok daha önemlidir. bilişimAkademi’nin hizmetiçi eğitimleri arasında yer alan Uygulamalı bilişimERP eğitimini danışmanlık hizmetlerimizin üstün niteliğini korumak, bilişimERP’deki güncellemeleri ve endüstriyel ortamda ERP kullanımını, fonksiyonel  danışmanlarımızla  ve genç Endüstri Mühendisleri ile değerlendirmek amacıyla  çeşitli dönemlerde, çeşitli platformlarda  tekrarlıyoruz. Örneğin geçtiğimiz yıllarda bu eğitimin geniş versiyonunu bir dönem laboratuvar ortamında Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde vermiştik.

Bu kez, bu kapsamlı eğitimi, aramıza yeni katılan Endüstri Mühendislerine,  31 Ekim -4 Kasım tarihleri arasında Ankara ofisimizde deneyimli Danışmanımız ve Eğitmenimiz Bülent Matur verdi.

bilişimAkademi olarak Danışmanlarımıza, hoş geldiniz diyor, Bilişim AŞ’de başarılı bir çalışma yaşamı diliyoruz. 

 

Bilişim AŞ kurulduğu günden beri bir okul olma özelliğini kaybetmedi.

  Başarının her gün yeniden kazanılması gereken zorlu iş dünyasında, bilişim ve yazılım teknolojilerinin baş döndürücü bir hızla değiştiği çalışma koşullarına başka türlü nasıl ayak uydurabilirdik ki…

İNCELE