Eğitimler

"Halâ öğreniyorum", Michelangelo

Teknik Eğitimler

Uygulamalı bilişimERP Eğitimi

Uygulamalı bilişimERP Eğitimi

Endüstriyel üretim ortamlarındaki tipik bir MRP çevrimini örnek verilerle laboratuvar ortamında ERP yazılımı ile baştan sona uygulamak amaçlanmıştır. Ayrıca eğitimde, ERP verilerinin İş Zekası sistemleriyle analizine de yer verilmiştir.

 

Devamı
Uygulamalı İş Zekası Eğitimi

Uygulamalı İş Zekası Eğitimi

Günümüzün en popüler ve yaygın kullanılan yazılım sistemlerinden birisi olan İş Zekası Sistemlerine bir örnek olarak,  gerek kullandığı teknoloji gerekse self-servis yaklaşımıyla yepyeni ve özgün özelliklere sahip,  neredeyse tümüyle sürükle-bırak türü  işlevlerle kolayca kullanılabilen bilişimBI İş Zekası Sistemi’nin standart kullanımının öğretilmesi amaçlanmaktadır.

 

Devamı
Ar-Ge ve Yenilikçilik

Ar-Ge ve Yenilikçilik

Ar-Ge nasıl yapılır? Nasıl daha yenilikçi olabiliriz? Şirketimizde yenilikçiliği nasıl yönetir, nasıl planlarız?

 

 

Devamı
Hyperledger Blockchain Eğitimi

Hyperledger Blockchain Eğitimi

Hyperledger Blockchain, akıllı sözleşmeler ve diğer yardımcı teknolojileri bir araya getiren, eşler arası ortak görüş birliği (consensus) sağlamayı amaçlayan dağıtık bir defter teknolojisidir. Bunlar, iş süreçlerini ve yasal kısıtlamaları düzene sokarken, özünde güven, hesap verebilirlik ve şeffaflık yaratan yeni nesil uygulamaları oluşturmak için kullanılabilir. Hyperledger Blockchain altyapısı, Hyperledger Composer ve Hyperledger Composer Playground ile kolay ve hızlı bir şekilde hazırlanabilir. PBFT algoritmasını kullandığı için çalışma kanıtı olarak pahalı işlemci gücü harcanmasına gerek yoktur. Katılımcılar public-private key ile ağa bağlanır ve hangi katılımcının hangi ağa veya ağ üzerinde bulunan kanala bağlanabileceği yine kurallarla belirlenebilir.

Devamı