Çözüm Ortakları

Bilişim A.Ş Çözüm Ortakları
Oracle

Oracle

Bilişim AS, 1992’den beri Oracle İş Ortağı olarak, Oracle ilişkisel veri tabanı yönetim sistemleri ortamında yerel ağ (LAN) ve geniş-alan (wide-area) ağı üzerinde çalışan, istemci/sunucu mimarisinde, web tabanlı 3 katmanlı mimaride, çevrimiçi (online) özellikler taşıyan Uygulama Yazılımı Sistemleri üretimini başarıyla sürdürmektedir. 

Oracle Türkiye'nin uluslararası piyasada da pazarladığı Oracle E-business Suite in içinde bulunan İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi'nin (HR) Türkiye'deki Bordro/Tahakkuk modülü olarak Bilişim AS ile Oracle Türkiye arasındaki “Stratejik İşbirliği Anlaşması” gereği hazırlanan bir arabirim ile Bilişim Bordro/Tahakkuk Sistemikullanılmaktadır. 

Bilişim AS, Oracle'dan, 2000 yılında "1999-2000 Satış Dönemindeki Başarılı İş Ortağı", 2001 döneminde ise "En İyi e-İş Yönetim Sistemleri Bütünleyici Çözümü" ödüllerini almıştır.

EGA

EGA

Bilişim AS, 2006 yılından beri EGA Çözüm Ortağı olarak, başta BilişimBYS – Belge Yönetim Sistemi içeren uygulamalar olmak üzere, Bilişim AS’in elektronik imza (e-imza) ve mobil imza (m-imza) kullanan tüm uygulamalarında EGA çözümlerini kullanarak başarılı projeler gerçekleştirmektedir.

Türkkep

Türkkep

Bilişim AŞ, mevzuat gereği yürürlüğe giren e-Fatura uygulamasını, TÜRKKEP Çözüm Ortağı olarak, müşteri memnuniyetini önde tutan bir anlayış ile BilişimERP – Kurumsal Kaynak Planlama Sistemi çözümü ile bütünleşik olarak sunmaktadır.