Entil, BilişimERP yazılımı kullanımına başlıyor.

Entil, müşterilerinin döküm ve işleme ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üreten pazar odaklı bir firmadır. Zeytinoğlu Grubu’na dahil olan Entil 1964 yılında Eskişehir’de kuruldu. Üretim yelpazesine, Pik (GG) ve Sfero (GGG) demir döküm ile birlikte karbon çelik, alaşımlı çelik ve paslanmaz çelik de dahildir.

2016 yılındaki yeni yatırımı ile birlikte yıllık 40.000 tonluk üretim kapasitesine ulaşan Entil, döküm parça ağırlığı 0,25 kg’dan pik için 22.000 kg, sfero için 20.000 kg’ a kadar çıkan geniş bir yelpazeye sahiptir. Entil, döküm çözümlerine ihtiyaç duyanlar tarafından iyi bilinen bir firma olarak dikkat çekmektedir. Küresel Pazar için sıkıştırma merdaneleri üretiminin yanı sıra takım çeliği ve kendi markası ile vals topları üretmektedir.

Ayrıca volanlar, motor blokları, silindir kafaları gibi otomotiv parçaları ve ayrıca valfler, pompalar, dişli kutuları, kompresör gövdeleri, fren sistemleri, hidrolik parçaları, denizcilik sektörü için turbo charger’lar ve demir yolu sektörü için motor parçaları tedarik etmektedir.

1974 yılında Entil, vals topları için savurma döküm üretimine başladı ve un değirmeni sektörü için öğütme silindirinde küresel pazar lideri haline geldi.

Un, yem, çikolata, kahve, yağ, plastik ve çelik sektörleri için savurma döküm yöntemi ile öğütme/sıkıştırma silindirleri üretiminde %10 ‘luk pazar payına sahip olmakla gurur duyuyoruz. Yıllık 16.000 adet üretim kapasitesi kısa süre içerisinde 20.000 adete çıkarılacaktır.

Tüm bunların yanı sıra küresel otomotiv endüstrisi için Entil strafor model ile full mold prosesi ile hizmet vermektedir.

 Entil, BilişimERP yazılımı kullanımına başlıyor.

Bilişim AŞ Müşterilerinden Savunma Sanayi’nin Önde Gelen Firmaları Aselsan, Havelsan ve FNSS ‘Defense Top 100’ Listesinde Yer Aldı

İncele

Bilişim AŞ ekibi K.K.T.C'de

İncele

Eker Plastik, BilişimERP'yi Tercih Etti.

İncele

Forbes: Kendimize yabancılaşmamak için yerliliğe ve fikri mülkiyete önem vermeliyiz

Genel Müdürümüz Hüseyin Erdağ'ın Röportajı Forbes Dergisinin

İncele

13. İstanbul Bilişim Kongresi’ndeydik!

İncele

Yürütme Kurulu Üyemiz Ulaş Kula İlk 50'de!

İncele

WEBİNAR: İş Zekâsı, Veri Platformu ve Modern Veri Analizi Yaklaşımları 2020

İncele

Türkiye Bankalar Birliği’nin Veri Sorgulama Sistemini Yeniledik!

İncele

Web Sitemiz Yenilendi!

Kurumsal Web Sitemiz Yeni Arayüzü ve Yeni İçerik Yapısı ile Yayına Alındı.

İncele

Yılın En İyi Bilişim Firması Ödülü

"Hacettepe Üniversitesi Kristal Geyik Ödülleri”nde mühendislik alanında Yılın En İyi Bilişim Firması Ödülü’ne Bilişim AŞ layık görüldü.

İncele

Kayseri Akıllı Bilişim Teknolojileri Konferansı gerçekleştirildi!

İncele

Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi insan kaynakları yazılımı olarak BilişimHR ürününü tercih etti.

2005 yılında kuruluş çalışmalarına başlanan Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi, Konya Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından Konya’nın ilk vakıf üniversitesi olarak eğitim...

İncele

Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri" Konferansında Gebze'deydik.

İncele

BTvizyon Toplantısında Kayseri'deydik.

İncele

Akıllı Bilişim Teknolojileri Konferansı Gerçekleştirildi

İncele

BİLİŞİM AŞ 2. İstanbul Kobiler ve Bilişim Kongresi'nde

İncele

Bilişim AŞ BilişimBI Çözümleri Müdürü Ulaş Kula Bey'in Makalesi Yayınlandı.

Ulaş Kula Bey’in “Geleceğe Yön Verecek İki Teknoloji: Yapay Zekâ ve Büyük Veri -1” başlıklı makalesi ICTMEDIA dergisinin Haziran sayısında yayınlandı.

İncele

Seminer

"ERP-Kurumsal Kaynak Yönetimi: İşletmeler ve Mühendisler için Önemi"

İncele

Bilişim Yerli ERP Kategorisinde 4. Sırada!

Bilişim 500 ödüllerinde bu yıl da Türkiye'nin lider firmaları arasındaki yerimizi aldık!

İncele

Bilişim AŞ, 1-2 Kasım tarihleri arasında, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde G 23 standında 26 . Peryön İnsan Kaynakları Yönetimi Kongresi’nde, insana yönelik geliştirtiği yeni kuşak uygulamalarıyla ziyaretçilerini karşılıyor.

Bilişim AŞ, kongrede katılımcıları Yeni jenerasyon İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi N-HR ve Kamu İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi Kamu HR, Bilişim Bordro Fusion, Bilişim BI ürünlerinin...

İncele

BTvizyon Anadolu Toplantıları Etkinliğinde Denizli'deydik

İncele

Bize Ulaşın!

Bilişim ürünlerini deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.