Bilişim ERP Bulut Yazılımı ile işletmenizi daha az maliyetle daha hızlı yönetin!

Bilişim A.Ş. olarak 1985’den bu yana 34 yıllık tecrübemizle küçük, orta, büyük ölçekli işletmelere kalite odaklı ve tam uyumlu yazılım hizmeti sunma misyonumuz ile, günümüzün hızla gelişen yazılım teknolojisini yakından takip ederek, müşterilerilerimizin rekabet avantajı kazanmasını sağlıyoruz. Zengin işlevsellik ve teknolojik altyapısı, birçok sektöre özgü dikey çözümleriyle, uçtan uca entegre bir kurumsal çözümümüz bilişimERP artık bulut üzerinde çalışıyor. Bulut tabanlı yeni hizmetimiz ile mekân bağımsız çalışma imkanını müşterilerimize sunarak, aynı zamanda işletmelerin sunucu ve veri tabanı maliyetlerinden de tasarruf etmesine yardımcı oluyoruz.

Bulut bilişimERP ile Sınırları Aşın


Bulut teknolojisi ile değişen rekabet kurallarına uyum noktasında büyük avantaj sağlayan Bulut bilişimERP, farklı iş birimlerinin birbirleri ile uyum halinde çalışmasını sağlayan zengin işlevsel yapı sunuyor. Mobil olmanın öneminin her geçen gün arttığı günümüzde, daha erişilebilir bir yapı sunan sistem, sadece kurum içerisinde değil, internet bağlantısının olduğu herhangi bir yerden bilgisayarınızla tüm verilere erişmenize olanak tanıyor. Parametrik çalışan dikey çözümlerin ve Mobil Üretim Saha Yönetimi, Mobil Depo Yönetimi, Mobil Kalite Kontrol, bilişimPM ürünlerinin de Buluttan kullanılabilecek olması, Bilişim AŞ’nin inovasyon merkezli farkını ortaya koyuyor.

Hemen her sektörde beklentiyi karşılayacak şekilde tasarlanan Bulut bilişimERP; stok yönetimi, satın alma işlemleri, satış işlemleri, kalite yönetimi, üretim yönetimi, bakım yönetimi, finans muhasebe, maliyet yönetimi ve insan kaynakları gibi modülleri ile hızlı ve kolay bir çözüm sağlıyor. Ayrıca Bulut bilişimERP; ana metal sanayi, havacılık/savunma yan sanayi, otomotiv/beyaz eşya yan sanayi, makine imalat, medikal sektörlerinde Döküm, dövme, talaşlı imalat, kompozit, montaj, plastik enjeksiyon, kaynaklı imalat, siparişe göre üretim gibi birçok imalat türlerine uygun dikey çözümleri Bulut üzerinden erişebilecek hale getiriyor.

Yazılım noktasında yapılan yatırımların işletmelerin gözünü korkuttuğu bu dönemde, Bulut Bilişim ERP’nin Yetki Bazlı Fiyatlama, Sabit Bulut Hizmet Bedeli, Sınırsız Şirket Tanımlama, Oracle Veri Tabanı Altyapısı, Esnek ve Kullanıcıların İhtiyaçları Doğrultusunda Destek Hizmetleri gibi birçok avantajın sunulduğu çözümde, uygun fiyat politikası da göze çarpıyor.

Teknolojik gelişmelerin değiştirdiği rekabet ortamında, sınırların sizi zorladığını düşünüyor ve rakiplerinizden bir adım öne geçmeyi hedefliyorsanız, https://buluterp.bilisim.com.tr adresini ziyaret ederek Bulut bilişim ERP hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilişim ERP Bulut Yazılımı ile işletmenizi daha az maliyetle daha hızlı yönetin!

Haber: Türk Savunma ve Havacılık Sanayi, Bilişim A.Ş’nin Yerli ve Milli Yazılımlarıyla Güçleniyor

İncele

KOLAYSOFT TEKNOLOJİ A.Ş. VE BİLİŞİM A.Ş.’DEN DEV İŞ BİRLİĞİ

İncele

Bilişim AŞ Müşterilerinden Savunma Sanayi’nin Önde Gelen Firmaları Aselsan, Havelsan ve FNSS ‘Defense Top 100’ Listesinde Yer Aldı

İncele

Uygur LTD Kurumsal Kaynak Planlama Süreçlerinde bilişimERP’yi Tercih Etti

İncele

Bilişim AŞ ekibi K.K.T.C'de

İncele

Eker Plastik, BilişimERP'yi Tercih Etti.

İncele

WEBİNAR: İş Zekâsı, Veri Platformu ve Modern Veri Analizi Yaklaşımları 2020

İncele

Forbes: Kendimize yabancılaşmamak için yerliliğe ve fikri mülkiyete önem vermeliyiz

Genel Müdürümüz Hüseyin Erdağ'ın Röportajı Forbes Dergisinin

İncele

Web Sitemiz Yenilendi!

Kurumsal Web Sitemiz Yeni Arayüzü ve Yeni İçerik Yapısı ile Yayına Alındı.

İncele

13. İstanbul Bilişim Kongresi’ndeydik!

İncele

Yürütme Kurulu Üyemiz Ulaş Kula İlk 50'de!

İncele

Kayseri Akıllı Bilişim Teknolojileri Konferansı gerçekleştirildi!

İncele

Türkiye Bankalar Birliği’nin Veri Sorgulama Sistemini Yeniledik!

İncele

Yılın En İyi Bilişim Firması Ödülü

"Hacettepe Üniversitesi Kristal Geyik Ödülleri”nde mühendislik alanında Yılın En İyi Bilişim Firması Ödülü’ne Bilişim AŞ layık görüldü.

İncele

Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri" Konferansında Gebze'deydik.

İncele

BTvizyon Toplantısında Kayseri'deydik.

İncele

Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi insan kaynakları yazılımı olarak BilişimHR ürününü tercih etti.

2005 yılında kuruluş çalışmalarına başlanan Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi, Konya Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından Konya’nın ilk vakıf üniversitesi olarak eğitim...

İncele

BİLİŞİM AŞ 2. İstanbul Kobiler ve Bilişim Kongresi'nde

İncele

Akıllı Bilişim Teknolojileri Konferansı Gerçekleştirildi

İncele

Bilişim AŞ BilişimBI Çözümleri Müdürü Ulaş Kula Bey'in Makalesi Yayınlandı.

Ulaş Kula Bey’in “Geleceğe Yön Verecek İki Teknoloji: Yapay Zekâ ve Büyük Veri -1” başlıklı makalesi ICTMEDIA dergisinin Haziran sayısında yayınlandı.

İncele

Seminer

"ERP-Kurumsal Kaynak Yönetimi: İşletmeler ve Mühendisler için Önemi"

İncele

Bize Ulaşın!

Bilişim ürünlerini deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.