GES Mühendislik tüm süreçlerinin takibinde BilşimERP ürününü tercih etti.

GES Mühendislik hakkında

GES Mühendislik 2010 yılında Ankara – OSTİM Organize Sanayi’de kurulmuştur. Havacılık ve Savunma Sanayi alanında hassas mekanik imalat ve montaj alanında faaliyet göstermektedir. Müşteri gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayabilme adına yaratıcı çözümlerimizi en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunabilmek için çalışmaktayız. GES Mühendislik, güçlü mühendislik bilgisi ve tecrübeli teknik kadrosu ile müşterilerimizin tasarım, prototip üretim ve seri üretim alanlarındaki gereksinimlerini karşılayabilmek adına maliyet etkin bir şekilde hizmet vermektedir.

Güçlü tasarım ve üretim kabiliyetimiz müşterilerimizden gelen tüm gereksinimleri tam olarak karşılayabilmemize imkân vermektedir. Sürekli büyüyen yapısı, güvenilirliği, yüksek kalite kontrol sistemleri ile firmamız kendi alanında marka haline gelmektedir.

hassas işlemeGES Mühendislik, özellikle Havacılık ve Savunma sanayilerindeki ürünlerin üretim süreçlerini doğru ve hızlı bir şekilde yönetebilmek için uluslararası standartlara uygun üretim yöntemlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Yüksek hassasiyette talaşlı imalat, yüzey iyileştirme operasyonları, hassas mekanik montaj işlemleri, standartlara uygun paketleme gibi süreçleri müşteriden gelen gereksinimlere uygun olarak GES mühendislik bünyesinde uygulamaktadır.

Buradaki en önemli süreçlerden biri olan hassas mekanik talaşlı imalat alanında firmamız 0.001 mm hassasiyetle parça üretebilmekte ve alüminyum alaşımları, çelik alaşımları, inconel, takım çelikleri, titanyum ve diğer yüksek alaşımlı malzemelerden ürettiğimiz ürünleri düşük maliyetle ve zamanında müşterilerimize teslim etmektedir.

Geçmişte savunma ve havacılık sanayinde farklı pozisyonlarda çalışmış uzman kadromuz sayesinde, özellikle tasarım, hassas mekanik imalat ve kalite kontrol alanlarında uluslararası firmalarımıza hizmet vermekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, projelendirme, maliyet ucuzlatma ve tasarım iyileştirme çalışmalarında müşterimize destek verebilmekteyiz.

Tasarım ve üretim süreçlerindeki kalite politikamız sayesinde, tüm kalite kontrol süreçleri prosedürler ile desteklenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

Firmamız, özellik Havacılık sanayilerindeki ürünlerin üretim süreçlerini doğru ve hızlı bir şekilde yönetebilmek için uluslararası standartlara uygun üretim yöntemlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

GES mühendislik olarak, sipariş edilen ürünü zamanında ve en düşük maliyetle müşterilerimize teslim etmenin en önemli görevimiz olduğunun bilincindeyiz ve uluslararası müşterilerimize bu amaca yönelik olarak hizmet vermekteyiz.

http://www.gesmuhendislik.com/

GES Mühendislik tüm süreçlerinin takibinde BilşimERP ürününü tercih etti.

Bilişim AŞ Müşterilerinden Savunma Sanayi’nin Önde Gelen Firmaları Aselsan, Havelsan ve FNSS ‘Defense Top 100’ Listesinde Yer Aldı

İncele

Bilişim AŞ ekibi K.K.T.C'de

İncele

Eker Plastik, BilişimERP'yi Tercih Etti.

İncele

Forbes: Kendimize yabancılaşmamak için yerliliğe ve fikri mülkiyete önem vermeliyiz

Genel Müdürümüz Hüseyin Erdağ'ın Röportajı Forbes Dergisinin

İncele

13. İstanbul Bilişim Kongresi’ndeydik!

İncele

Yürütme Kurulu Üyemiz Ulaş Kula İlk 50'de!

İncele

WEBİNAR: İş Zekâsı, Veri Platformu ve Modern Veri Analizi Yaklaşımları 2020

İncele

Türkiye Bankalar Birliği’nin Veri Sorgulama Sistemini Yeniledik!

İncele

Web Sitemiz Yenilendi!

Kurumsal Web Sitemiz Yeni Arayüzü ve Yeni İçerik Yapısı ile Yayına Alındı.

İncele

Yılın En İyi Bilişim Firması Ödülü

"Hacettepe Üniversitesi Kristal Geyik Ödülleri”nde mühendislik alanında Yılın En İyi Bilişim Firması Ödülü’ne Bilişim AŞ layık görüldü.

İncele

Kayseri Akıllı Bilişim Teknolojileri Konferansı gerçekleştirildi!

İncele

Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi insan kaynakları yazılımı olarak BilişimHR ürününü tercih etti.

2005 yılında kuruluş çalışmalarına başlanan Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi, Konya Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından Konya’nın ilk vakıf üniversitesi olarak eğitim...

İncele

Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri" Konferansında Gebze'deydik.

İncele

BTvizyon Toplantısında Kayseri'deydik.

İncele

Akıllı Bilişim Teknolojileri Konferansı Gerçekleştirildi

İncele

BİLİŞİM AŞ 2. İstanbul Kobiler ve Bilişim Kongresi'nde

İncele

Bilişim AŞ BilişimBI Çözümleri Müdürü Ulaş Kula Bey'in Makalesi Yayınlandı.

Ulaş Kula Bey’in “Geleceğe Yön Verecek İki Teknoloji: Yapay Zekâ ve Büyük Veri -1” başlıklı makalesi ICTMEDIA dergisinin Haziran sayısında yayınlandı.

İncele

Seminer

"ERP-Kurumsal Kaynak Yönetimi: İşletmeler ve Mühendisler için Önemi"

İncele

Bilişim Yerli ERP Kategorisinde 4. Sırada!

Bilişim 500 ödüllerinde bu yıl da Türkiye'nin lider firmaları arasındaki yerimizi aldık!

İncele

Bilişim AŞ, 1-2 Kasım tarihleri arasında, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde G 23 standında 26 . Peryön İnsan Kaynakları Yönetimi Kongresi’nde, insana yönelik geliştirtiği yeni kuşak uygulamalarıyla ziyaretçilerini karşılıyor.

Bilişim AŞ, kongrede katılımcıları Yeni jenerasyon İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi N-HR ve Kamu İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi Kamu HR, Bilişim Bordro Fusion, Bilişim BI ürünlerinin...

İncele

BTvizyon Anadolu Toplantıları Etkinliğinde Denizli'deydik

İncele

Bize Ulaşın!

Bilişim ürünlerini deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.