Unilever, Bodro ve İnsan Kaynakları Süreçleri’nde bilişimHR’ı tercih etti!

Türkiye’de 8 fabrikası ve 5.000’i aşkın çalışanıyla faaliyet gösteren Unilever, Bodro ve İnsan Kaynakları Süreçleri’nde bilişimHR’ı tercih etti.

Unilever, Birleşik Krallık ve Hollanda merkezli dünyanın en büyük yiyecek ve hızlı tüketim ürünleri üreten şirketlerden biridir. Güçlü tedarik zinciri oluşumuyla Unilever, Sana, Lipton, Magnum, Knorr, Dove, Axe, Hellmann’s, OMO gibi dünya çapında 400’ün üzerinde markaya sahiptir.

Tüm dünyada toplam 167.000 çalışanı olan ve çalışanlarının hem profesyonel hem de kişisel anlamda başarılı olabilecekleri bir ortam sağlamaktadır.

Çalışanlarının uzun yıllar şirketlerinde kalmalarını sağlayabilmek için sürdürülebilir ik politikası izleyen Unilever, İK süreçlerinde personellerinin özlük, bordro, izin ve zaman yönetimi modüllerini bilişimHR ile yönetiyor.

Bilişim A.Ş. uluslararası standartlara uygun yazılım geliştirme yöntem bilgisi ve deneyimli uzman kadrosunun üstün hizmet anlayışıyla Unilever’ın İK süreçleri için hizmet veriyor.

Unilever İK birimi, BilişimHR’ın web tabanlı esnek yapısı sayesinde, çalışanların sonsuz sayıda tüm bilgilerini özlük modülü ile kayıt altına alıyor ve tarihsel bazda takip edebiliyor.

bilişimbordro modülünün parametrik yapısı sayesinde yasal değişiklikleri sisteme kısa bir zaman içinde sisteme yansıtıyor, ek gelirler, kesintiler ve kesintilerin vergi indirimleri İK birimi tarafından her tür yabancı para birimi ile tanımlanmasını sağlıyor. Personel ödemeleri için gerekli banka talimatının oluşturabiliyor ayrıca tüm yasal ve standart raporlara ulaşabiliyor.

bilişimİzin modülü ile elektronik ortamda çalışanlar izin bilgilerini görüntüleyebiliyor ve izin talebi işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

bilişimHR’ın Zaman Yönetimi modülü ile tüm yönetici ve çalışanlarının hangi işler ve projeler ile ilgili ne kadar zaman harcadıklarını kayıt etmelerine imkan sağladığından işletmedeki iş gücünün hangi alan ve oranlarda harcandığını tespit edebiliyor ve bu sayede alınması gereken tedbirler için hızlı ve etkin aksiyonlar alarak projelerdeki maliyeti azaltabiliyorlar.

Unilever, Bodro ve İnsan Kaynakları Süreçleri’nde bilişimHR’ı tercih etti!

Bilişim AŞ Müşterilerinden Savunma Sanayi’nin Önde Gelen Firmaları Aselsan, Havelsan ve FNSS ‘Defense Top 100’ Listesinde Yer Aldı

İncele

Bilişim AŞ ekibi K.K.T.C'de

İncele

Eker Plastik, BilişimERP'yi Tercih Etti.

İncele

Forbes: Kendimize yabancılaşmamak için yerliliğe ve fikri mülkiyete önem vermeliyiz

Genel Müdürümüz Hüseyin Erdağ'ın Röportajı Forbes Dergisinin

İncele

13. İstanbul Bilişim Kongresi’ndeydik!

İncele

Yürütme Kurulu Üyemiz Ulaş Kula İlk 50'de!

İncele

WEBİNAR: İş Zekâsı, Veri Platformu ve Modern Veri Analizi Yaklaşımları 2020

İncele

Türkiye Bankalar Birliği’nin Veri Sorgulama Sistemini Yeniledik!

İncele

Web Sitemiz Yenilendi!

Kurumsal Web Sitemiz Yeni Arayüzü ve Yeni İçerik Yapısı ile Yayına Alındı.

İncele

Yılın En İyi Bilişim Firması Ödülü

"Hacettepe Üniversitesi Kristal Geyik Ödülleri”nde mühendislik alanında Yılın En İyi Bilişim Firması Ödülü’ne Bilişim AŞ layık görüldü.

İncele

Kayseri Akıllı Bilişim Teknolojileri Konferansı gerçekleştirildi!

İncele

Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi insan kaynakları yazılımı olarak BilişimHR ürününü tercih etti.

2005 yılında kuruluş çalışmalarına başlanan Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi, Konya Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından Konya’nın ilk vakıf üniversitesi olarak eğitim...

İncele

Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri" Konferansında Gebze'deydik.

İncele

BTvizyon Toplantısında Kayseri'deydik.

İncele

Akıllı Bilişim Teknolojileri Konferansı Gerçekleştirildi

İncele

BİLİŞİM AŞ 2. İstanbul Kobiler ve Bilişim Kongresi'nde

İncele

Bilişim AŞ BilişimBI Çözümleri Müdürü Ulaş Kula Bey'in Makalesi Yayınlandı.

Ulaş Kula Bey’in “Geleceğe Yön Verecek İki Teknoloji: Yapay Zekâ ve Büyük Veri -1” başlıklı makalesi ICTMEDIA dergisinin Haziran sayısında yayınlandı.

İncele

Seminer

"ERP-Kurumsal Kaynak Yönetimi: İşletmeler ve Mühendisler için Önemi"

İncele

Bilişim Yerli ERP Kategorisinde 4. Sırada!

Bilişim 500 ödüllerinde bu yıl da Türkiye'nin lider firmaları arasındaki yerimizi aldık!

İncele

Bilişim AŞ, 1-2 Kasım tarihleri arasında, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde G 23 standında 26 . Peryön İnsan Kaynakları Yönetimi Kongresi’nde, insana yönelik geliştirtiği yeni kuşak uygulamalarıyla ziyaretçilerini karşılıyor.

Bilişim AŞ, kongrede katılımcıları Yeni jenerasyon İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi N-HR ve Kamu İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi Kamu HR, Bilişim Bordro Fusion, Bilişim BI ürünlerinin...

İncele

BTvizyon Anadolu Toplantıları Etkinliğinde Denizli'deydik

İncele

Bize Ulaşın!

Bilişim ürünlerini deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.