Danışmanlık

Uygulamanın kapsadığı alanda (örneğin İnsan Kaynakları, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP),Finans Yönetimi, Evrak ve İş Akış Yönetimi ya da elektronik imza) uzmanlaşmış deneyimli personelimizle sunduğumuz hizmet türüdür.

Bilişim AS, kurumsal uygulama yazılımı ürünleriyle birlikte nitelikli bir danışmanlık hizmetini de gerekli görmekte, projenin ya da ürünün özelliklerine, müşteri kuruluşun yapısına ve isteklerine göre danışmanlık hizmetlerini esnek biçimde düzenleyebilmektedir.

Eğitim

Yazılım geliştirme ve uyarlama projelerinde uygulama yazılımı ürünlerinin kullanımına ilişkin verilen son kullanıcı ya da eğitici eğitimi hizmetlerini kapsar. Proje planlarında öngörülen süre ve kapsamda uygulamalı olarak deneyimli eğitim uzmanlarımız tarafından verilmektedir.

Yazılım Bakımı ve Teknik Destek

Tümüyle kendi kaynaklarımızla ürettiğimiz özgün yazılım ürünlerimiz (bilişimERP, bilişimBYS, bilişimHR, bilişimBI), deneyimli uzman kadromuz ve Ar-Ge çalışanlarımız eliyle sürekli geliştirilmekte ve değişen koşullara ve teknolojiye uygun olarak yenilenerek güncellenmektedir. Bu nedenle, üretim yanlışlarına karşı belirli süre garanti hizmetleri kapsamında, garanti süresi sona erdikten sonra da bakım ve teknik destek hizmetleri kapsamında, özgün yazılım ürünlerimizle ilgili her türlü bakım ve teknik destek hizmetini nitelikli ve yetkin biçimde vermekteyiz. Bu hizmetler, yazılım versiyonun güncellenmesi ve/ya da yükseltilmesi, yanlışların düzeltilmesi, mevzuattan ya da günlük gereksinimlerden kaynaklanan ve ürünün temel tasarım yapılarına ya da teknolojik altyapısına aykırı olmayan türdeki değişikliklerin gerçekleştirilmesini kapsamaktadır.

Bakım, teknik destek ve işletim desteği hizmetleri, Müşterilerimizin tercihlerine göre, uzaktan bağlantı, telefonla destek, yerinde uzman bulundurma ya da çağrı üzerine uzman görevlendirme (uzman/gün) yöntemleriyle verilebilmektedir.

SİZİ ARAYALIM

Bilişim ürünlerini deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.