Lojistik Sektörü Yazılım Çözümleri

Genel Bakış
Çözümler
Başarı Hikayeleri
Ücretsiz Demo

Genel Bakış

Türkiye ekonomisi için vazgeçilmez bir konumda olan lojistik sektörü 2018 yılı büyüme verilerine göre GSYH'nın %12'sine denk gelen bir grafik gösterdi. Yine aynı yıl çıkarılan verilere göre mal taşıma yöntemleri incelendiğinde denizyolu taşımacılığı %65, havayolu taşımacılığı %12, karayolu taşımacılığı %22, demiyolu taşımacılığı ise %1 olarak gerçekleştiği görülüyor. Türkiye Losjistik Performans Endeksi'ne (LPI) göre 2007 yılında bulunduğu 34. sıradan 2012 de 27. sıraya, daha sonrasında ise yaşanan düşüş nedeniyle 2018 yılında 47. sıraya geriledi. Bilişim A.Ş lojistik sektörüne yönelik tecrübeleri ile sektörün dinamiklerine uygun olarak insan kaynakları yazılımlarından, kurumsal kaynak planlama ve iş zekası yazılımlarına kadar bir çok çözüm sunuyor.

Bilişim çözümleri ile işinizi dönüştürün.

Bilişim AŞ ile işletmenizin tüm yazılım ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler bulabilirsiniz.

Bilişim BI

Bilişim BI

Yeni Nesil Çevik İş Zekası Sistemi

Bilişim BI, İş Zekâsı Sistemi kolay kullanılır, görsel bakımdan zengin raporlama ve çözümleme yeteneklerine sahiptir.

Daha fazla bilgi edin
Bilişim ERP

Bilişim ERP

Kurumsal Kaynak Planlama Sistemi

BilişimERP endüstride kabul görmüş üretim ve yönetim sistemlerini, en yeni yazılım teknolojileriyle harmanlayarak işletmenizin uçtan uca entegrasyonunu sağlar.

Daha fazla bilgi edin
Bilişim HR

Bilişim HR

İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi

Bilişim A.Ş.'nin 30 Yıllık deneyiminin ürünü olan BilişimHR İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi, Türkiye'nin prestijli kuruluşlarında kullanılan çağdaş bir çözümdür.

Daha fazla bilgi edin
BilişimMobile

BilişimMobile

Mobil Uygulamalar

bilişimmobile, mobil uygulamaları uçtan uca entegrasyonu bir üst seviyeye taşımak, sahada veya hareket halinde olan çalışanların görevlerini daha hızlı ve izlenebilir olarak yapabilmesini sağlamak üzere geliştirildi.

Daha fazla bilgi edin

Sektördeki Referanslarımız

Daha Fazla Bilgi Alın

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve demo talebinde bulunmak için bize yazın. Uzmanlarımız gün içerisinde size en doğru çözümü sunmak için bilgi aktarsın.

Demo Talep

Demo Talep Edin

Bize Ulaşın!

Bilişim ürünlerini deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.