Makine ve Parça İmalatı Sektörü Yazılım Çözümleri

Genel Bakış
Çözümler
Başarı Hikayeleri
Ücretsiz Demo

Genel Bakış

Makine İmalat Sanayii Dernekleri Federasyonu (MAKFED) ve Makina İmalatçıları Birliği’nin (MİB) verilerine göre 2018 yılı itibari ile Makine ihracatımız yüzde 15’e yakın oranda artmış, makine ithalatımız ise yüzde 4 azalmıştır. Bu yerli imalatın gücünü görmemiz açısından önemlidir. Makine ihracat toplam ihracatımız içindeki payını arttırarak Gayri Safi Milli Hasıla (GSMH) üzerinde olumlu etki yaratmıştır. Ülke ekonomimize bu derece pozitif etkileri olan makina imalat sektöründe yerli imalatın gücüne güç katmak, iş, raporlama ve insan kaynakları gibi süreçleri daha kolay hale getirip verimliliği arttırmak amacıyla teknolojik yatırımlar ve araştırmalar çok büyük öneme sahiptir. Bu teknolojik adımlarda tüm iş süreçlerini daha kolay hale getirmek, iş yükünü azaltmak, hızlı ve verimli bir üretim sağlamak için Bilişim AŞ. sektördeki tecrübesi ve referanslarıyla Makina ve Parça İmalatı sektörüne çözümler sunarak katkıda bulunmaya devam ediyor

Bilişim çözümleri ile işinizi dönüştürün.

Bilişim AŞ ile işletmenizin tüm yazılım ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler bulabilirsiniz.

Bilişim BI

Bilişim BI

Yeni Nesil Çevik İş Zekası Sistemi

Bilişim BI, İş Zekâsı Sistemi kolay kullanılır, görsel bakımdan zengin raporlama ve çözümleme yeteneklerine sahiptir.

Daha fazla bilgi edin
Bilişim ERP

Bilişim ERP

Kurumsal Kaynak Planlama Sistemi

BilişimERP endüstride kabul görmüş üretim ve yönetim sistemlerini, en yeni yazılım teknolojileriyle harmanlayarak işletmenizin uçtan uca entegrasyonunu sağlar.

Daha fazla bilgi edin
Bilişim HR

Bilişim HR

İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi

Bilişim A.Ş.'nin 30 Yıllık deneyiminin ürünü olan BilişimHR İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi, Türkiye'nin prestijli kuruluşlarında kullanılan çağdaş bir çözümdür.

Daha fazla bilgi edin
MethodWizard

MethodWizard

Profesyonel Yalın Üretim Yazılımı

Methodwizard, standart operasyon sayfası hazırlamak ve operasyonlarını iyileştirmek için, profesyonel bir yalın üretim aracına ihtiyaç duyan üreticiler düşünülerek tasarlanmıştır. 

Daha fazla bilgi edin

Sektördeki Referanslarımız

Daha Fazla Bilgi Alın

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve demo talebinde bulunmak için bize yazın. Uzmanlarımız gün içerisinde size en doğru çözümü sunmak için bilgi aktarsın.

Demo Talep

Demo Talep Edin

Bize Ulaşın!

Bilişim ürünlerini deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.