Savunma Sanayi Yazılım Çözümleri

Genel Bakış
Çözümler
Başarı Hikayeleri
Ücretsiz Demo

Genel Bakış

Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kalkınmanın ve sanayileşmenin önemli bir parçası olarak kabul edilen savunma sanayi son yıllarda hayata geçirilen projeler ile başarısını katlamış duruma gelmiştir. Artık kendi tankını, helikopterini, gemisini, insansın hava araçlarını üreten bir konuma gelen Türkiye uluslararası derecelendirmelerde de üst sıralara tırmanarak buradaki konumunu muhafaza etmeyi başardı. Türk savunma sanayisinin bu denli gelişmesinde son dönemlerde artan yatırımlar büyük rol oynamıştır. Gelişen sektörün ihtiyaçları ise hızla ortaya çıkmıştır. Sektörün kendine özgü değişkenleri ve dinamiklerine uygun yazılım çözümleri ihtiyacını karşılamak üzere geliştirdiğimiz teknolojiler ile bugün sektörün öncü kuruluşlarını desteklemekteyiz.

Bilişim çözümleri ile işinizi dönüştürün.

Bilişim AŞ ile işletmenizin tüm yazılım ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler bulabilirsiniz.

Bilişim BI

Bilişim BI

Yeni Nesil Çevik İş Zekası Sistemi

Bilişim BI, İş Zekâsı Sistemi kolay kullanılır, görsel bakımdan zengin raporlama ve çözümleme yeteneklerine sahiptir.

Daha fazla bilgi edin
Bilişim ERP

Bilişim ERP

Kurumsal Kaynak Planlama Sistemi

BilişimERP endüstride kabul görmüş üretim ve yönetim sistemlerini, en yeni yazılım teknolojileriyle harmanlayarak işletmenizin uçtan uca entegrasyonunu sağlar.

Daha fazla bilgi edin
Bilişim HR

Bilişim HR

İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi

Bilişim A.Ş.'nin 30 Yıllık deneyiminin ürünü olan BilişimHR İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi, Türkiye'nin prestijli kuruluşlarında kullanılan çağdaş bir çözümdür.

Daha fazla bilgi edin
BilişimMobile

BilişimMobile

Mobil Uygulamalar

bilişimmobile, mobil uygulamaları uçtan uca entegrasyonu bir üst seviyeye taşımak, sahada veya hareket halinde olan çalışanların görevlerini daha hızlı ve izlenebilir olarak yapabilmesini sağlamak üzere geliştirildi.

Daha fazla bilgi edin

Sektördeki Referanslarımız

Daha Fazla Bilgi Alın

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve demo talebinde bulunmak için bize yazın. Uzmanlarımız gün içerisinde size en doğru çözümü sunmak için bilgi aktarsın.

Demo Talep

Demo Talep Edin

Bize Ulaşın!

Bilişim ürünlerini deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.