Telekomünikasyon Sektörü Yazılım Çözümleri

Genel Bakış
Çözümler
Başarı Hikayeleri
Ücretsiz Demo

Genel Bakış

Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği (TELKODER), telekomünikasyon sektörünün büyüklüğünün 2017 yılında yaklaşık 14 milyar dolar seviyelerinde gerçekleştiğini belirtti. Günümüzde ise giderek büyümeye devam eden sektör Türkiye'de 20 milyar doları aşan pazar büyüklüğüne sahip oldu. Telekomünikasyon sektörünün büyüme eğilimini sürdüreceği ve önümüzdeki beş yıl içerisinde 30 milyar dolarlık hacme ulaşacağı tahmin edilmektedir. Bilişim AŞ. sektördeki tecrübesi ve referanslarıyla telekomünikasyon sektöründeki şirketlere özel teknolojik çözümler sunarak rekabetin giderek arttığı bu sektörde rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olmakta ve şirketinizin verimli büyümesine destek olmaktadır.

Bilişim çözümleri ile işinizi dönüştürün.

Bilişim AŞ ile işletmenizin tüm yazılım ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler bulabilirsiniz.

Bilişim BI

Bilişim BI

Yeni Nesil Çevik İş Zekası Sistemi

Bilişim BI, İş Zekâsı Sistemi kolay kullanılır, görsel bakımdan zengin raporlama ve çözümleme yeteneklerine sahiptir.

Daha fazla bilgi edin
Bilişim ERP

Bilişim ERP

Kurumsal Kaynak Planlama Sistemi

BilişimERP endüstride kabul görmüş üretim ve yönetim sistemlerini, en yeni yazılım teknolojileriyle harmanlayarak işletmenizin uçtan uca entegrasyonunu sağlar.

Daha fazla bilgi edin
Bilişim HR

Bilişim HR

İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi

Bilişim A.Ş.'nin 30 Yıllık deneyiminin ürünü olan BilişimHR İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi, Türkiye'nin prestijli kuruluşlarında kullanılan çağdaş bir çözümdür.

Daha fazla bilgi edin
MethodWizard

MethodWizard

Profesyonel Yalın Üretim Yazılımı

Methodwizard, standart operasyon sayfası hazırlamak ve operasyonlarını iyileştirmek için, profesyonel bir yalın üretim aracına ihtiyaç duyan üreticiler düşünülerek tasarlanmıştır. 

Daha fazla bilgi edin

Sektördeki Referanslarımız

Daha Fazla Bilgi Alın

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve demo talebinde bulunmak için bize yazın. Uzmanlarımız gün içerisinde size en doğru çözümü sunmak için bilgi aktarsın.

Demo Talep

Demo Talep Edin

Bize Ulaşın!

Bilişim ürünlerini deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.