Kütüphane

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Nedir? Avantajları Nelerdir?

Günümüzde işletmeler rekabet ortamında ayakta kalabilmek ve varlıklarını sürdürebilmek için üç temel parametreye ihtiyaç duyar. Bunlar: kalite, verimlilik ve maliyettir.

İncele

ERP Yazılımı Nerede Kullanılır?

ERP yazılımları, işletmelerin rekabet üstünlüğü elde etmesinde ve kurumsal yönetiminde ortaya çıkan stratejik araçlardır.

İncele

ERP Nasıl Çalışır?

ERP yazılımları, işletmenin tüm iş süreçlerini kapsayan, bunun yanında iş akışı ve iş disiplinleriyle desteklenen uygulamalardır.

İncele

ERP Nasıl Kullanılır?

ERP yazılımları, işletme içerisindeki tüm bilgileri bir araya getirmeye yarayan ve kullanımı kolay olan sistemlerdir.

İncele

ERP Yazılımı Ne İşe Yarar?

ERP yazılımları işletme içerisinde aşağıdaki işlevleriyle kullanılmaktadır;

İncele

ERP Yazılımı Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Günümüz ERP sistemleri tüm işletme işlevleri arasında geçiş yapabilen sistemlerdir. Dolayısıyla ERP sistemleri ile iş süreçleri, insanlar, tedarikçiler ve müşterilerin birbirine bağlanıp bütünleşmesi için bir ortam oluşturulur.

İncele

ERP Özellikleri Nelerdir?

Dünya’da ve Türkiye’de gittikçe yaygınlaşan ERP yazılımlarının en temel özelliklerinden biri farklı sektörlerin farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir sistemler olmasıdır.

İncele

ERP Modülleri Nelerdir?

ERP sistemlerinin en önemli özelliklerinden birisi de modüler bir yapıya sahip olmalarıdır. Modüller hem tek başlarına hem de bir arada kullanılabilme özelliği taşımaktadır.

İncele

ERP Lisanslama Modelleri Nelerdir? Hangisini Seçmelisiniz?

Kurumsal iş yazılımları pazarında birbirinden farklı ERP lisanslama modelleri bulunmaktadır. ERP yazılımlarının büyük bir kısmı müşterilerine tek tip modelle lisanslama yaparken az bir kısmı ise karma lisanslamayla farklı modelleri, aynı anda, seçenek olarak müşterilerine sunabilmektedir.

İncele

İşletmeniz ERP İçin Hazır Mı?

İşletmeler varlıklarını sürdürüp ayakta kalabilmek için küreselleşme ve müşteri tepki süreleri gibi rekabet unsurlarına uyum sağlamak durumundadır.

İncele