Yeni Nesil
İK Yazılımı

Kritik kararların pratik iş zekası!

ŞİMDİ DENEYİN

GENEL BAKIŞ

IK yönetimi için ihtiyaç duyduğunuz tüm gelişmiş modüller yeni nesil İK yazılımı olan BilişimHR’da! İK yönetimini profesyonel bir araç ile yapmak isteyen işletmeler için geliştirdiğimiz İK programı BilişimHR Türkiye’de lider yazılım olması ile tercih ediliyor.

Güncel
Teknolojide Esnek
IK Anlayışı

BilişimHR İnsan Kaynakları Yazılımı her işletmenin kendi işleyişine göre farklı yapılarda organizasyonlarını yönetebilmelerine olanak sağlayan bir yapıya sahiptir. İşletmeler değişen iş yapış şekilleri, farklı ödüllendirme sistemleri veya organizasyonun tümünü kendi işleyişlerine göre değiştirebilirler.

Kullanıcı Dostu Kullanım Kolaylığı

Yeni nesil, modern ve kullanıcı dostu ekranları ile işlemlerin daha hızlı ve kolay yapılmasını sağlayan yapıya sahiptir. Giderek daha da önem kazanan kullanıcı deneyimi tasarımı ile optimize edilmiştir.

 

Modüler Altyapı

BilişimHR IK profesyonellerinin ihtiyaç duyduğu tüm modülleri bir arada barındırıyor. Gelişmiş modüler altyapısı ise işletmelerin IK süreçlerinde kurum işleyişlerine uygun bir şekilde kullanım imkanı sunuyor. Esnek altyapısı sayesinde kurum kültürüne uyumu kısa zamanda yakalıyor! BilişimHR IK alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm modülleri içeriyor. Örneğin ihtiyacınız bir insan kaynakları performans değerlendirme yazılımı ise size en uygun çözümü sunuyor.

ÖZELLİKLER

IK dilinden anlayan satış sonrası destek ekibiyle her an sizinle konuşan, kolaylıkla anlaşan IK çözümü.

360° Performans Yönetimi

BilişimHR performans değerlendirme modülü ile çalışanlarınızın yetkinlik, hedef ve sorumluluk bazlı performanslarını değerlendirebilir, alınacak yeni kararlarda daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Performans değerlendirme modülü çalışanlarınızın gerçek performanslarını doğru veriler ile hesaplayarak çalışan verimliliğini artırmaya ve adil bir süreç yönetimine odaklanır.

Gelişmiş İşe Alım Yönetimi

BilişimHR İşe alım modülü ile şirket tarafından belirlenen açık pozisyonlara en uygun adayları belirleyebilir, uygun adayların işe alım süreçlerini A’dan Z’ye kolaylıkla yapabilirsiniz. Gelişmiş işe alım modülü adaya ait her tülü bilgiyi tutabilir, mülakat sonuçları, referans görüşme sonuçları gibi adaya ait önemli bilgileri tutabilir.

Personel Bordro Yönetimi

Şirket çalışanlarının, bordro hesaplatma işlemlerinin yapıldığı modüldür. İstenilen sayıda bordro türü, ekgelir, kesinti, vergi indirimi ve ek puantaj tanımları yapılabilir. Çalışanlar yasal statülerine göre gruplandırılabilir. Profesyonel bir bordro programı için en iyi çözümü sunar.

Personel Yönetimi

Çalışanlara ait özlük dosyaları, izin yönetimi, fazla mesai yönetimi, harcırah, zimmet yönetimi, kariyer yönetimi, eğitimler ve daha fazlasını BilişimHR ile kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Esnek İş Akışı Süreçleri

İnsan Kaynakları Yönetimi Sistemi’nin temel işlevlerini, esnek iş akış süreçleri ile destekler. Kurumun ihtiyaçlarına yönelik olarak tam işlevsellik sağlar.

Uyarlanabilme Kolaylığı

Esnek parametrik alt yapısıyla, kurumların gereksinimlerine göre hızlı ve güvenilir biçimde uyarlanır. İhtiyaca yönelik özelliklerin hızla entegre edilmesiyle kuruma özel çözümler getirir.

MODÜLLER

Ürün Modülleri

REFERANSLAR

BilişimBI ile verilerini değere dönüştürenler

+40 Sektör

+100 Müşteri

%100 MEMNUNİYET

BAŞARI HİKAYELERİ

Bilişim AŞ ürünleri ile başarılı iş süreçlerini keşfedin. Yeni bir başarı hikayesi için bizimle iletişime geçin!

SİZİ ARAYALIM

Bilişim ürünlerini deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.