Yılın En İyi Bilişim Firması Ödülü

Yılın En İyi Bilişim Firması Ödülü

08 Aralık 2020

“Hacettepe Üniversitesi Kristal Geyik Ödülleri”nde mühendislik alanında Yılın En İyi Bilişim Firması Ödülü’ne Bilişim AŞ layık görüldü.

Hacettepe Üniversitesi Kristal Geyik Ödülleri, yenilikçi kişilere ve firmalara verilen değeri göstererek üniversite öğrencilerini alanlarında uzmanlaşmaya teşvik etmeyi, öğrencileri, sektör liderleriyle, sektöründe başarılı kurum, kuruluş ve kişilerle bir araya getirerek vizyonlarını genişletmeyi amaçlıyor.

İlk kez 2018 yılında, Hacettepe Üniversitesi öğrencilerinin kullandıkları oylar sonucunda sektördeki en başarılı şirket ve kişiler seçildi.

26 Nisan 2018’de Hacettepe Üniversitesi Kongre Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde Yılın En İyi Bilişim Firması ödülünü Bilişim AŞ adına alan Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Köksal, yaptığı teşekkür konuşmasında Hacettepe Üniversitesi öğrencilerine teşekkür ederek geleceğe gençler sayesinde umutla baktıklarını dile getirdi.

Güzel bir bahar günü, Ankara’da harika bir organizasyonda üniversite öğrencileriyle bir arada olmak ve ödüllendirilmek hem gurur verici hem de çok keyifliydi.