İş Ortaklığı Programı

Hedeflediğiniz Başarıya Birlikte Ulaşalım!

Bilişim A.Ş. olarak hedeflediğiniz başarıyı hedefimiz olarak görüyor, dijital dönüşüm yolculuğunda işinizi büyütecek çözümlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

İş Ortaklığı Programı

Bilişim A.Ş. İş Ortaklığı Programı Türkiye ve Dünya bilişim ekosistemini büyütmeye ve katma değerini artırmaya yönelik çok yönlü çalışan bir yapıdır. Paydaşlarının tümünün en uygun maliyet ile en yüksek verimi almalarını amaçlar. Üyelerinin saygı ve güven çerçevesinde yaptığı işbirlikleri sayesinde sektörlerimizin zenginleşmesini ve gelişmesini hedefler.

1985’den Bu Yana Yerli Yazılım Odağında Yeni Teknolojiler Geliştirmeye Devam Ediyoruz.

Türkiye’nin en köklü yazılım kuruluşlarından biri olarak 1985 yılında çıktığımız bu yolculuğa durmaksızın yeni teknolojiler geliştirerek devam ediyoruz. Bu yolculuğun bir parçası olan iş ortaklarımızla kazanmaktan ve beraber büyümekten memnuniyet duyuyoruz.

Dijital Dönüşümde Bilişim’le Birlikte Güçlenin

İlk kez 1971 yılında gönderilen bir e-postanın günümüzde faks teknolojisinin yerini alması 2000’li yılların başına kadar sürdü. Dijital dönüşüm her gün yeni fikirlerle tüm dünyada hızla devam ediyor. Artık ülkemizin teknoloji alanındaki bir numaralı hedefi sayısal öngörülere dayalı dönüşümün içerisinde yer alarak bu konuda öncü bir ülke olmak haline geldi. Bilişim A.Ş. olarak ülkemizin önde gelen kuruluşlarına bu hedefleri gerçekleştirmeleri doğrultusunda yerli ürünlerimiz ile destek oluyoruz. Gücünüzü Bilişim ile birleştirerek hem kendi hedefinize hem de kuruluşların dijital yolculuğuna sağlayacağınız katma değerden eminiz.

Güncel Teknolojileri Keşfedin!

Kurumsal Kaynak Planlama (bilişimERP), İnsan Kaynakları Yönetimi (bilişimHR), İş Zekası Yazılımı (bilişimBI) başta olmak üzere bir çok sektörel dikey çözümümüzü yenilenen teknoloji ile her gün geliştiriyoruz. Bu yenilikleri keşfetmeniz için bilgilendirici ve eğitici toplantılar, webinarlar düzenleyerek iş ortaklarımızı her konuda güncel tutmayı amaçlıyoruz.

Tanıtın

İş ve çözüm ortaklarımıza, güçlü iletişim ağlarımız sayesinde müşteri ve potansiyel müşterilere kendi ürün ve hizmetlerini tanıtma olanağı sağlıyoruz. Aynı zamanda iş ortaklarımıza konferans, fuar, panel ve lansman gibi etkinliklerde katılımcı olarak bulunma, etkinliklerin konusuna göre sunum yapma fırsatı sunuyoruz. Bilişim’in web sitesinde ve blogunda iş ortaklarımızın ürün ve hizmetlerini, başarı hikayelerini anlatarak doğrudan hedef kitlesine ulaşmasını sağlıyoruz. Tanıtım çalışmalarınızı sosyal medya ve dijital pazarlama faaliyetleri ile destekliyoruz.

Kazanın

Donanım satıcıları, yönetim danışmanları, sektörel danışmanlar, yazılım ve ürün geliştiriciler, son ürün sahipleri, distribütörler, altyapı hizmet sağlayıcıları, entegratörler, meslek birlikleri, fonksiyonel danışmanlar gibi geniş yelpazede kişi, kurum ve organizasyonlarla, farklı seçeneklerdeki iş ortaklığı modellerimiz ve ürünlerimizle çift taraflı, uzun soluklu bir kazanımı hedefliyoruz.

Yeni İşbirlikleri ile İşinizi Büyütün!

Bilişim A.Ş ekosisteminde bulunan tüm iş ortaklarımızı ailemizin birer üyesi olarak görüyor, birbirleri ile işbirliği yaparak güçlerini birleştirmelerini ve yenilikler üretmelerini destekliyoruz. İş ortaklarımıza yeni atılımlarında güçlü adımlarla ilerlemelerine destek oluyoruz.

SİZİ ARAYALIM

Bilişim ürünlerini deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.