Türkiye'nin

Güvendiği

İK Yazılımı

Tek bir yerden yönetilebilen ve tüm ihtiyaçları karşılayabilen Bilişim HR ile İK süreçlerinizi x7 kat daha verimli yönetin!

Size Ulaşalım!

"Bilişim ve Yazılım" Kelimelerini

Türk Dil Kurumuna Kazandıran Şirketin

Bilişim A.Ş. Olduğunu Biliyor Muydunuz?

40'tan Fazla Sektörde
Milyonlarca Çalışanın Yönetimi
Bilişim HR'a Emanet!

Genel Geçer Yazılım Değil

Firmanıza Özel, İhtiyaca Özel

Yazılım Çözümleri

Birebir İhtiyaç Analizi İle
En Verimli Yönetim Biçimini
Birlikte Belirliyoruz!

BilişimHR İnsan Kaynakları Yazılımı her işletmenin kendi işleyişine göre farklı yapılarda organizasyonlarını yönetebilmelerine olanak sağlayan bir yapıya sahiptir. İşletmeler değişen iş yapış şekilleri, farklı ödüllendirme sistemleri veya organizasyonun tümünü kendi işleyişlerine göre değiştirebilirler.

38 Yıllık Bilişim HR Tecrübesi
Firmanıza Neler Sağlar?

Bilişim AŞ ile işletmenizin tüm yazılım ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler bulabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyet
Oranı

Taleplere Dönüş
Süresi

Net Promoter
Score

Verimlilik
Artışı

Başarı Hikayeleri

Bilişim AŞ ürünleri ile başarılı iş süreçlerini keşfedin. Yeni bir başarı hikayesi için bizimle iletişime geçin!

Teknik Yeterlilik Dendiğinde de

Türkiyenin Lideri

Bilişim A.Ş.

360° Performans Yönetimi

BilişimHR performans değerlendirme modülü ile çalışanlarınızın yetkinlik, hedef ve sorumluluk bazlı performanslarını değerlendirebilir, alınacak yeni kararlarda daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Performans değerlendirme modülü çalışanlarınızın gerçek performanslarını doğru veriler ile hesaplayarak çalışan verimliliğini artırmaya ve adil bir süreç yönetimine odaklanır.

Gelişmiş İşe Alım Yönetimi

BilişimHR İşe alım modülü ile şirket tarafından belirlenen açık pozisyonlara en uygun adayları belirleyebilir, uygun adayların işe alım süreçlerini A’dan Z’ye kolaylıkla yapabilirsiniz. Gelişmiş işe alım modülü adaya ait her tülü bilgiyi tutabilir, mülakat sonuçları, referans görüşme sonuçları gibi adaya ait önemli bilgileri tutabilir.

Personel Bordro Yönetimi

Şirket çalışanlarının, bordro hesaplatma işlemlerinin yapıldığı modüldür. İstenilen sayıda bordro türü, ekgelir, kesinti, vergi indirimi ve ek puantaj tanımları yapılabilir. Çalışanlar yasal statülerine göre gruplandırılabilir. Profesyonel bir bordro programı için en iyi çözümü sunar.

Personel Yönetimi

Çalışanlara ait özlük dosyaları, izin yönetimi, fazla mesai yönetimi, harcırah, zimmet yönetimi, kariyer yönetimi, eğitimler ve daha fazlasını BilişimHR ile kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Esnek İş Akışı Süreçleri

İnsan Kaynakları Yönetimi Sistemi’nin temel işlevlerini, esnek iş akış süreçleri ile destekler. Kurumun ihtiyaçlarına yönelik olarak tam işlevsellik sağlar.

Uyarlanabilme Kolaylığı

Esnek parametrik alt yapısıyla, kurumların gereksinimlerine göre hızlı ve güvenilir biçimde uyarlanır. İhtiyaca yönelik özelliklerin hızla entegre edilmesiyle kuruma özel çözümler getirir.

Sektöre Yön Vermek Dendiğinde de

Türkiyenin Lideri

Bilişim A.Ş.

Prof. Dr. Aydın Köksel

Bilişim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Aydın Bey, Türkiye’de Üniversite Düzeyinde İlk Yazılım Kürsüsünün Kurucusudur.

“Mühendislik mesleğimin 52. yılında, yaşamı, kıvanç duyulan başarılarla dolu bir Ar-Ge ailesi gibi algılayan Bilişim AŞ uzmanlarıyla birlikte, onların bilgi, deneyim, yetenek ve sabırla geliştirdikleri birden çok yazılım projemizde, uluslararası gözlemcilerin parmak ısırdıkları başarılara imza atmış olmanın keyfini, onurunu ve mutluluğunu yaşıyorum.”

Size Ulaşalım!

İş Geliştirme Uzmanlarımızdan

Berk Bey Size Hemen Ulaşsın!

Bilişim A.Ş.'de Özel İlgi Görürsünüz!