Sağlık Sektörü Özel Yazılım Çözümleri

Genel Bakış
Çözümler
Başarı Hikayeleri
Ücretsiz Demo

Genel Bakış

Türkiye'de sağlık sektörü cumhuriyetin kurulduğu ilk yıllardan itibaren 80'li yılların başlarına kadar devlet tarafından iyileştirmeler ve altyapı çalışmalarının gerçekleştirilmesi ile devletin vatandaşlara sunmak zorunda olduğu temel bir hizmet olarak görülüyordu. 80'li yılların başından itibaren ise köklü reformlar gören sektör sadece devletin sorumluluğundan çıkarak özelleştirilen bir alana dönüştü. 2003 yılında hayata geçirilen "Sağlıkta Dönüşüm Programı" ise sektörün gelişmesindeki en önemli halkalardan biri halinde gelmiştir. Günümüzde Türkiye'de 701 kamu, 560 özel hastane olmak üzere toplamda 1261 sağlık kuruluşu hizmet vermektedir. Bilişim A.Ş. sağlık sektörü özelinde geliştirdiği yazılımları ile insan kaynakları, kurumsal kaynak planlama ve iş zekası yazılımları ile sektörün dinamiklerine uygun çözümler sunmaktadır. 

Özel sağlık kuruluşlarında poliklinik ve ameliyat verilerine dayalı doktor performans raporu hastane yönetiminin  ulaşmak istediği olmazsa olmaz verilerdir. Bilişim'in sunduğu bilişimBI İş Zekası yazılımı ile bu raporlar kolayca çıkarılır.

Bilişim çözümleri ile işinizi dönüştürün.

Bilişim AŞ ile işletmenizin tüm yazılım ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler bulabilirsiniz.

Bilişim BI

Bilişim BI

Yeni Nesil Çevik İş Zekası Sistemi

Bilişim BI, İş Zekâsı Sistemi kolay kullanılır, görsel bakımdan zengin raporlama ve çözümleme yeteneklerine sahiptir.

Daha fazla bilgi edin
Bilişim ERP

Bilişim ERP

Kurumsal Kaynak Planlama Sistemi

BilişimERP endüstride kabul görmüş üretim ve yönetim sistemlerini, en yeni yazılım teknolojileriyle harmanlayarak işletmenizin uçtan uca entegrasyonunu sağlar.

Daha fazla bilgi edin
Bilişim HR

Bilişim HR

İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi

Bilişim A.Ş.'nin 30 Yıllık deneyiminin ürünü olan BilişimHR İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi, Türkiye'nin prestijli kuruluşlarında kullanılan çağdaş bir çözümdür.

Daha fazla bilgi edin

Sektördeki Referanslarımız

Daha Fazla Bilgi Alın

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve demo talebinde bulunmak için bize yazın. Uzmanlarımız gün içerisinde size en doğru çözümü sunmak için bilgi aktarsın.

Demo Talep

Demo Talep Edin

Bize Ulaşın!

Bilişim ürünlerini deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.